“Belediyeyi mutlaka alacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eceabat örgütü tarafından önceki akşam düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde aday adayları bir araya geldi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde, Eceabat Belediyesi’ni mutlaka alacaklarını vurgulayan örgüt, aday olan isimler etrafında kenetleneceklerini belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eceabat İlçe Başkanlığı tarafından oluşturulan Seçim Kurulu, önceki akşam yemekli birlik ve beraberlik toplantısı düzenledi. Belediye Başkanlığı ve İl Genel Meclis Üyeliğine aday adayı olan isimleri bir araya getiren yönetim kurulu üyelerinden oluşan kurul, gecenin  sonunda birlik ve beraberlik pozu verdi.

CHP ÖRGÜTÜ BU DÖNEM KARARLI

Yılan hikayesine dönen Eceabat eğilim yoklamasının bu hafta sonu yapılacağı ileri sürüldü. Aday adayları çalışmalarına hız verirken, belediye başkan adayının etrafında kenetlenme kararı aldı.

CHP Eceabat’ın yeni  ilçe başkanı Gürol Aldıkaçtı, toplantıda yaptığı açıklamada CHP’nin bu dönem Eceabat’ı mutlaka alacağına vurgu yaparak, “2019’da, CHP bayrağını Eceabat’a dikeceğiz.” dedi.

Yemeğin sonunda birlik pozuna, AK Parti’nin Eceabat belediye başkan aday adayı Cemil Çetin’in de eşlik etmesi hoşgörü ile karşılandı.

Eylem GözeldereWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com