Başarılı jimnastikçilerden Müdür Alp’e ziyaret

Antalya’da düzenlenen Aerobik Jimnastik Federasyon Kupası karşılaşmalarından madalyalarla dönen Çanakkaleli jimnastikçiler ve çalıştırıcıları İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret etti.

Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün haberine göre Aerobik Jimnastik Federasyon Kupası müsabakalarından madalyalarla dönen jimnastikçiler İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aziz Sinan Alp’i ziyaret etti.

Antalya’da düzenlenen Aerobik Jimnastik Federasyon Kupası karşılaşmalarına katılan Erken Sanat Spor Akademisi Gençlik Spor Kulübü ile Esenler Gençlik ve Spor Kulübünün sporcuları İsmail Yağız Altıparmak, Ekin Zeren, Fırat Sıla Alabak, Aslı Çınaroğlu, İlayda Aldemir, Arnisa Çıplak, Jimnastik il Temsilcisi Namık Önür ve antrenörler Ömür Koçak ile Onur Koçak ziyarette turnuva ile ilgili bilgiler verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alp, “İlimize madalya ve kupalarla dönmeyi başaran sporcularımızı yürekten tebrik ediyorum. Ayrıca sporcularımızı başarıyla yetiştiren antrenörlerimiz Ömür Koçak ve Onur Koçak’ı da tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Alp, başarılı sporcuları ve çalıştırılarını çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com