Doğalgazda Yüzde 40 Tasarruf Mümkün!

Kışın kendini iyiden iyiye gösterdiği bugünlerde doğalgaz kullanımı cep yakarken bütçeleri rahatlatacak mucize gibi bir uygulama var! Çanakkale Yalıtım Dünyası İşletme Sahibi Arif Şahan, evin duvarlarına uygulanacak yalıtım boyasıyla doğalgazda yüzde 40 tasarrufun mümkün olduğunu söylüyor…

1997 yılında kurulan Çanakkale Boya ve Yalıtım Dünyası, alanında öncü isimlerden biri… İşletmenin sahibi olan Astsubay Emeklisi Arif Şahan ise 21 yılın verdiği deneyime dayanarak soğuk kış günlerinde cepleri rahatlatacak altın değerinde bir öneride bulunuyor.

zde 40 tasarruf sağlayan boya!

ISONEM marka ısı, ses, yangın, su yalıtım ve özel kimyasal ürünler ile enerji, tarım, endüstriyel alanlarda uygulamalar yapan Arif Şahan, kış aylarını hem daha sıcak hem de daha hesaplı geçirmek isteyen vatandaşlara ‘ısı yalıtımlı boya’ önerisinde bulunuyor.

“Evin tavanına dahi uygulanıyor”

GÜNDEM’e konuşan 53 yaşındaki deneyimli işletmeci “Doğalgazdan tasarruf sağlamak isteyen vatandaşlarımıza ısı yalıtımlı boya öneriyoruz. Evlerin duvarlarına ve hatta tavana dahi uygulanabilen bir boya bu. Boya işleminin ardından kullanılan doğalgazda yüzde 40’e kadar tasarruf sağlamak mümkün” şeklinde konuşuyor.

“Tavsiye üzerine gelenler de var”

Yalıtım Dünyası olarak amaçlarının insanların gerek ısı, gerek su ve gerekse ses yalıtımı konularındaki sorunlarını gidererek konforlu bir yaşam sunmak olduğunu belirten Şahan özellikle ısı yalıtımı ile ilgili kendilerine gelen yoğun talebin altını çiziyor. Şahan, “Bize bu konuyla ilgili çok yoğun bir talep var. Ve o oranda da memnuniyet var ki, başkalarında gören, yakınlarından tavsiye alan da bize başvuruyor” sözleriyle vatandaşların çoğunun ‘tavsiye’ üzerine kapılarını çaldığını da sözlerine ekliyor.

Esra Çanlı – Gizem ErdoğanWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com