50’nci şube Çanakkale’de açıldı

Türkiye genelinde uzun zamandır faaliyette bulunan Köfteci Yusuf 50’nci şubesini Çanakkale’de açtı.

Türkiye’de birçok ilde şubesi bulunan Köfteci Yusuf yayılmaya devam ediyor. Türkiye’deki 50’nci şube dün Troy Park AVM’de açıldı. Açılışının ilk günü olmasına rağmen Çanakkalelilerin ilgi gösterdiği Köfteci Yusuf’un kapasitesi 500 olarak açıklandı. 500 kişiye aynı anda hizmet verebilen bir işletme olan Köfteci Yusuf’un aynı zamanda kendi bünyesinde hizmet sunan birde kasabı bulunuyor.

Konuyla ilgili bilgileri basın ile paylaşan, Köfteci Yusuf Şube Müdürü Tarık Yıldırım, “Köfteci Yusuf bugün itibariyle Troy Park AVM’de Çanakkaleliler ile buluştu. Açılışımız bugün gerçekleşti. İsmim Tarık Yıldırım, 22 yaşındayım, Köfteci Yusuf’un Şube müdürüyüm. Çanakkale’de bir eksiklik olduğunu düşündüğümüz için Çanakkale’deki ilk şubemizi açtık. Geç kalınmış olduğunu düşünüyorum. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Bugün açılmamıza rağmen, tercih ediliyoruz, tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Bizim etlerimizin hepsi günlük taze olarak gelmektedir. Kendi entegre tesislerimizde etlerimiz üretilmektedir. Aylık periyodik bakımlardan etlerimiz geçer. Şu anda 101 masa ile 500 kişiyi dükkanımızda ağırlayabileceğiz. Bu Türkiye genelinde 50’nci şubemizdir. Bütün et çeşitlerimizi dükkanımızda servis edebiliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Tunahan Ünsal