AK Kadınlar’dan “Hoş geldin hemşerim” projesi

AK Parti Cevatpaşa Mahalle Başkanlığı kadınları, başlattıkları ‘hoş geldin hemşerim’ projesi kapsamında yeni doğan bebeklere patik, çetik, yelek gibi giysiler örerek hediye ediyor.

AK Parti Cevatpaşa Mahalle Başkanlığı’na üye kadınlar yeni doğan bebeklere ve ailelerine yardımda bulunmak için bir proje başlattı. Adı ‘Hoş geldin hemşerim’ olan projede, pek çok kadın bir araya gelerek kendi elleriyle örgüler örüyor. Kimisi patik, kimisi çetik, isteyen yelek ya da hırka örüyor. Bu, projeye katılan kadınların tercihine kalmış…

“Projemiz büyük beğeni topladı”

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren AK Parti Cevatpaşa Mahalle Başkanı Yasemin Çakan da projenin faydalarına dikkat çekti. Çakan “Cevatpaşa Mahalle Başkanlığı olarak kadınlarımızla birlikte güzel bir proje yaptık. Bu projede ‘hoş geldin hemşerim’ diyerek mahallemizde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ediyor ve onlara kendi ellerimizle hazırladığımız hediyeleri takdim ediyoruz. İsteyen kadınlarımız ofisimize gelerek onlara yün yardımında bulunuyor ya da isteyenler kendileri yünlerini alarak bizlere çetik, yelek gibi malzemeler üretip bunları ofisimize getiriyorlar. Bu projemiz büyük beğeni topladı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Haber Merkezi