Karateciler ödüllendirildi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, düzenlenen 10. Shotokan Karate Şampiyonası’nda dereceye giren sporcuları makamında kabul ederek, ödüllendirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün haberine göre Çanakkale Karate İl Temsilcisi Süleyman Orhan ve Çanakkale Geçilmez Karate Kulübü Antrenörü Berhat Elbasan nezaretindeki şampiyon karateciler, İl Gençlik ve Spor Müdürü Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Alp yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Bulgaristan’da düzenlenen 10. Shotokan Karate Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonrada başarılarına devam ederler. Tabii biz de başarılı sporcularımızın daima yanında olacağız ve onlara destek vermeye devam edeceğiz. Ayrıca sporcularımızı yetiştiren başarılı antrenörlerimizi de tebrik ediyorum”

Çanakkale Karate İl Temsilcisi Süleyman Orhan ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle Antrenörlerimiz ve sporcularımızın hep yanında olan İl Müdürümüz Sayın Aziz Sinan Alp’e teşekkür ediyorum ve inşallah bundan sonra hep birlikte daha büyük başarılara imza atarız”

Ziyaretin sonunda İl Müdürü Aziz Sinan Alp 10. Shotokan Karate Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara ve antrenörlere çeşitli hediyeler verdi.