Voleybol hakem kursu sonlandı

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Çanakkale Voleybol İl Temsilciliği tarafından açılan Voleybol Aday Hakem Kursu sona erdi.

27 Ekim-29 tarihleri arasında Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonu ve 18 Mart Spor Salonunda gerçekleştirilen Voleybol Hakem Kursuna 26 Kadın, 15 Erkek kursiyer katıldı.

Pazartesi günü yapılan sınavla sona eren kursta Direktör olarak MHGK Üyesi Sevda Güler Eğitmen olarak Uluslararası Voleybol Hakemlerimizden Doç. Dr. Urper Özbar nezaretinde kursiyerlere eğitim verildi. 18 Mart Spor Salonu’nda 26 Kadın, 15 Erkek kursiyerin katıldığı Voleybol Hakem kursunu Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş ve Çanakkale Voleybol İl Temsilcisi Mehtap Gümüş yakından takip etti.

Çanakkale Voleybol İl Temsilcisi Mehtap Gümüş yaptığı açıklamada Öncelikle Çanakkale’de yapılan hakem kursunda kursiyerlere eğitimlerini veren Direktör olarak MHGK Üyesi Sevda Güler’e, Eğitmen olarak Uluslararası Voleybol Hakemlerimizden Doç. Dr. Urper Özbar,  katkılarından dolayı teşekkür ediyorum derken, ayrıca   Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş ’ada verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Haber Merkezi   WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com