Seminerler başlıyor

Sağlıklı ve etkin uygulamayla yaşamın her alanında olumlu etkiler yaratabilen doğru nefes alma teknikleri, bundan böyle Yazar ve Sanatçılar Evi’nde düzenlenecek uygulamalı seminerlerle kent halkına tanıtılacak. Şahine Hatipoğlu tarafından verilecek bir başka seminer de Aktif Dinleme ve Konsantrasyon. Bu seminerden faydalanmak için de pazartesi akşamları Antre Kafe’deki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Yaşam şartları ve çağımızın giderek artan hızının, yarış atına çevirdiği günümüz insanın Başarı-Hayatta Kalma- Stres üçgeni insan bedenindeki olumsuz etkileri nefes teknikleriyle giderilebiliyor. Anlaşılır, etkili ve güzel konuşmanın birinci koşulu sağlıklı nefes alış verişidir.

30 Ekim Salı gününden itibaren, her hafta saat 19.00-21.00 arası Yazar ve Sanatçılar Evi’nde nefes, ses ve etkili konuşma üzerine uygulamalı seminerler düzenlenmeye başladı.  İlgilenenler Filiz Mutay ya da Şahine Hatipoğlu ile iletişime geçebilir.

Aktif Dinleme ve Konsantrasyon

İletişim aletlerinin hayatımızı ele geçirdiği çağımızda insan insana ilişkilerin giderek zayıflaması ve karşılıklı anlaşma giderek zorlaşmakta. Sürekli yanlış anlaşılmaktan , ya da odaklanamamaktan şikayet eden insan sayısı her gün biraz daha artmakta. Ses ve görüntü kirliliği, bilgi kirliliği arttıkça, insanın beynini koruması da zorlaştırıyor. Gereksiz olanı filtrelemeyi nasıl başarırız. Beynimizi dinlendirme nasıl öğreniriz.

Haftada iki saati kendimize ayırarak bir başlangıç yapabiliriz.

ANTRE kafe, pazartesi akşamları 19.00-21.00 saatlerinde kapılarını “aktif dinleme ve konsantrasyon “ seminerlerine açıyor. Şahine Hatipoğlu’nun  yönlendiriciliğinde gerçekleşecek seminerlere katılım başvurusu Şahine Hatipoğlu’na yapılabilir. (05324968443)

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com