Cumhuriyet Koşusu’nda 250 Atlet Koştu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Çanakkale Atletizm İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ve pek çok yaş grubundan 250 sporcunun katıldığı Cumhuriyet Koşusu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün haberine göre Çanakkale Atletizm İl Temsilciliği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Koşusu düzenlendi. Yarışmalara, küçük kız-erkekler, 16 yaş altı kız ve erkekler, yıldız kız ve erkekler, büyük kadınlar ve erkekler kategorilerinde toplam 250 sporcu katılım gösterdi. Yarışma boyu kıyasasıya bir mücadele vardı. Dereceye girmek isteyen atletler birbiriyle yarışırken halk ise yarışmaları büyük bir ilgi ile takip etti.

Dereceye girenler ödüllendirildi

Koşunun sona ermesiyle birlikte ise galibiyeti göğüsleyen sporcular için 18 Mart Spor Salonu’nda tören düzenlendi. Dereceye giren atletlere kupa ve madalyaları Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, Personel Şube Müdürü Cüneyt Aksu, Okul Sporları Şube Müdürü İsmail Hakkı Şenel, Çanakkale Atletizm İl Temsilcisi Vijdan Berberoğlu ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından takdim edildi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com