ÇTSO’dan kampanyaya katılan üyelere ziyaret

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu üyeleri, enflasyonla mücadele programına destek veren üyelerine ait iş yerlerine ziyarette bulundu.

Çanakkale TSO tarafından verilen habere göre enflasyonla mücadele programı çerçevesinde ülke genelinde başlatılan Tüketici Fiyat Endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik asgari 3 ay süreyle en az %10 indirim kampanyasına katılan üyelere ziyaret gerçekleştirildi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi Akın Yalman, Ersin Kahraman ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın bulunduğu heyet, Enflasyonla Mücadele Kampanyasına katılan üyeleri ziyarete; Pastayap Gıda ve Pazarlama Sanayi Tic. Ltd Şti., Özdekor Mobilya, Tekstil, İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., M.Aydoğdu Mobilya Dekarasyon, Turizm, Taşımacılık, İnşaat, Mühendislik İthalat ve İhracat San ve Tic. Ltd. Şti., Troia Tekstil Turizm İnşaat Tic. Ltd. Şti. firmaları ile başladı.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu, kampanyaya katılan üyeleri ziyaret etmeye devam edeceklerini belirterek, katılım sağlayan firmalara kampanyaya gösterdikleri destekten ve duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com