Çan 7’nci Spor Alanına kavuştu

Çan Belediyesi, ilçenin 7’nci Spor Aktivite Alanını ilçe halkının hizmetine sundu.

Çan’da köklü bir değişim başlatan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu:“ Çan 20 yıl hizmetsizliği gördü ve sonrasında ki 10 yılda hizmeti gördü. Çan hizmetle buluştu. Çanlılar hizmetin keyfine vardı. Çanlılar hizmetin tadına vardı” dedi.

Çan Belediyesi’nin haberine göre vatandaşların talepleri doğrultusunda yenilenen Fatih Mahallesi Gençlik Parkı ilçeye 7nci spor ve aktivite alanı olarak kazandırıldı.

Fatih Gençlik Parkı ve Spor Aktivite Alanı içerisinde çocukların güvenli bir şekilde oynaması için kamera sistemi, oyun ve spor aletleri, yürüyüş yolu, yenilenmiş oturma bankları ve yaz aylarında mahalle sakinlerinin düğün, nişan gibi özel eğlencelerini düzenleyebilecekleri geniş bir meydan bulunuyor.

Fatih Mahallesi Muhtar Konağı binasının içerisinde yer aldığı Fatih Gençlik Parkı ve Spor Aktivite Alanının açılışına Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, AK Parti Çan İlçe Başkanı Murat Okan, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili, STK’lar ve Çan Halkı katıldı.

Maliyetten kaçmadık, kaliteden ödün vermedik

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Fatih Gençlik Parkı ve Spor Aktivite Alanı açılışında yaptığı konuşmasında, yenilenen ve spor aktivite alanı olarak hizmete sunulan alanda maliyetten kaçınmadıklarını ve kaliteden ödün vermediklerini söyledi.

İlçede bulunan parklara kamera koyduklarını belirten Başkan Kuzu:“ Biz artık parklarımıza kameralarda koyuyoruz. Bu parkımızda kameramızda var. Kameramızdan da biz belediyede zabıtamızda burasını 24 saat kayıt altında tutacak. Çocuklarımızın güvenliği içinde kıymetli bir şey artık parklarımızda bunu da yapıyoruz” şeklinde konuştu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com