Oytun Hotel açıldı

Barbaros Mahallesi Troia Caddesi üzerine Mehmet Oytun’un sahibi olduğu 4 bin 250 metrekare kapalı alana sahip, 76 odalı ve 200 yatak kapasiteli Oytun Hotel açıldı. Açılışa siyasiler de katıldı.

Barbaros Mahallesi’nde bulunan Troia Caddesi üzerine Oytun Hotel açıldı. Çanakkale’de ticarette yıllardır faaliyet gösteren Mehmet Oytun tarafından açılışı gerçekleşen otele Çanakkale siyaseti de katıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş ve ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da açılışta bulundu.

“Biz çalışmaktan başka rotası olmayanlarız”

Açılış konuşmasını yapan, Mehmet Oytun, “Kıymetli Çanakkaleliler bugün burada ilimizin büyümesi ve kalkınması için hep beraberiz. Projelendirilerek yapımı tamamlanan Oytun Hotel’imizin açılış töreni vesilesiyle sizlerle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyuyorum. 1979 yılında temellerini attığımız iş dünyasında her alanda halkımıza hayırlı işler yapmaya devam edeceğiz. Biz çalışmaktan başka rotası olmayan barış içinde yaşayanlardanız.

2017’nin Nisan ayında temelini attığımız Oytun Hotel’imizin yapımı tamamlanmıştır. 4250 metrekare kapalı alana sahip, 76 oda ve 200 yatak kapasiteli otelimizin açılışını gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Bu tesis Çanakkale’mize katkı sağlayacaktır”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Çok güzel bir tesisin açılışını yapıyorum. Bizim kent misyonumuza uygun bir tesistir. Çanakkale için hedeflerimiz eğitim, turizm ve tarım kenti olmasıdır. Bu tesis Çanakkale’nin turizm potansiyeline katkı sağlayacaktır. Hızla gelişen yatırımları görüyoruz. Bu cadde önümüzdeki süreçte yeni tesislere kavuşacaktır” açıklamasında bulundu.

“Çanakkaleli olmak beni gururlandırıyor”

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, “Dışarıya gittiğinizde başınıza gelen bir şey vardır. Nereye giderseniz gidin, Çanakkaleliyiz dediğimizde ilgi ve sempati ile karşılaşıyoruz. Sonunda Çanakkale çok güzel ve cennet gibi bir yer diyorlar. Bunu duymak beni gururlandırıyor. Ülkemizin zor günlerinde bu yatırımı yapmak her baba yiğidin harcı değildir. Bu yatırımı yaptıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” yorumlarında bulundu.

“Oytun ailesine yürekten teşekkür ediyorum”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, “Güzel bir hafta sonu geçiriyoruz. Öncelikle Oytun ailesine yürekten teşekkür ediyoruz. Alın teriyle ürettikleri için, bu kentin istihdamına katkı sağladıkları için, gerçekten vizyona uygun bir projenin açılışını gerçekleştireceğiz. Çanakkale Üniversite, tarih, kültür ve turizm kenti olmalıdır” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com