Kent Konseyi Spor Meclisi’nden Müdür Alp’e ziyaret

Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt ve Yürütme Kurulu üyeleri, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret ettiler.

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü haberine göre Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt ve Yürütme Kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt, İl Müdürü Aziz Sinan Alp’e Spor Meclisi hakkında bilgi verirken; spor ve sporun sorunları ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, görüşmenin faydalı olduğunu ifade ederek bundan sonraki dönemlerde Kent Konseyi Spor Meclisi ile ortak hareket ederek gençlerimize daha fazla spor yaptırmayı hedeflediklerini belirtti. Alp, Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt’a ve yürütme kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com