“Ticari desteklerden nasıl yararlanırız?”

Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TDK ve ihracat desteklerinden nasıl yararlanabiliriz? Bu soru dün Akol Otel’de düzenlenen seminerde cevabını buldu.

Dün saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında Akol Otel’de seminer düzenlendi. İtimat Bağımsız Denetim ve TMM A.Ş ile Dolpfin Proje Yönetimi ve ARGE Dan. Ltd. Şti’nin düzenlediği seminerin konusu, “Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TKDK ve ihracat desteklerinden nasıl yararlanabiliriz?” oldu.

Düzenlenen seminere Defterdar Alpay Ekici, geçmiş dönem ÇASİAD Başkanı Erdal Akarsu ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek’te katıldı.

Seminerin açılış konuşmasında, İtimat Bağımsız Denetim ve TMM A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dede, “1997’den beri biz buradayız. 1997’den beri kırkı aşkın firmaya İtimat olarak tam tasdik hizmetleri, katma değer müşavirlik hizmetleri, bağımsız denetim hizmetleri, insan kaynakları danışmanlık hizmetleri gibi pek çok hizmet veriyoruz. Bu hizmetleri verirken, meslek mensuplarımızı bazen yoruyoruz. Meslek mensuplarımıza alt firma incelemeleri gibi çalışmalar yaptırıyoruz. Bu seminerler vasıtasıyla firmalarımıza teşekkür mahiyetinde bu seminerleri düzenliyoruz. 20 yıldır Çanakkale’deyiz. Biz teşekkürü bu şekilde düzenlenen seminerlerle ve birbirimizi bilgilendirerek yaparız” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com