Denetimlere devam

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Odası, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediye Toplu Taşıma Amirliği, Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ve Merkez Jandarma Trafik Tim Komutanlığı ekipleri tarafından oluşturulan komisyon, okul önlerinde servis araçlarına yönelik olarak uyguladığı denetimleri sürdürüyor.

Son yıllarda art arda yaşanan pek çok olumsuz olay neticesinde daha etkin bir şekilde denetlenen okul servislerine yönelik çalışmalar kentimizde de devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamında Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İdris Akbaş, Belediye Toplu Taşıma Amiri Ufuk Gönenç, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Şube ekipleri ve İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timi görevlilerinden oluşturulan komisyon okul servisleri denetimi gerçekleştiriyor.

Komisyondan yapılan açıklamada 25 Ekim 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen okul servis araçlarına yönelik denetimin, haftanın belirli günlerinde yapılmaya devam edileceğinin altı çizildi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com