Meteoroloji’den Sağanak Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan 5 günlük hava tahmini raporuna göre; Çanakkale’de perşembe günü (yarın) sıcaklıklar ani bir hızla düşecek. Soğuyan hava ise beraberinde sağanak yağış getirecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı 5 günlük hava tahminlerine göre; Çanakkale’de sıcaklıklar hissedilir ölçüde düşerken perşembe günü ise sağanak yağış görülecek.

Meteoroloji’nin son hava tahminlerine göre sonbaharın etkisinin iyiden iyiye hissedilmeye başlandığı Ekim’in son günlerinde mevsimsel yağışlar görülecek. Çanakkale için yayınlanan 5 günlük hava durumu raporunda sıcaklıkların perşembe günüyle birlikte 4-5 derece birden düşeceği belirtildi. Bununla birlikte ise gün boyu sağanak yağışlar görülecek.

Çanakkale’ye yağmur geliyor

Perşembe günü (yarın) Çanakkale’de sıcaklıklar 10 dereceye dek düşecek. Yer yer etkili olacak sağanak yağış için ise vatandaşların tedbirli davranmaları öneriliyor. Perşembe ve cuma günleri etkisini sürdürecek olumsuz hava koşulları hafta sonunda ise yerini nispeten güneşli havaya bırakacak.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com