Uysal Market’te yeni sistem

Çanakkale’nin önde gelen perakende satış firmalarından olan Uysal Market, Perakende Rehberi yazılımı kullanarak, kaynaklarını daha verimli kullanmayı hedefliyor.

Günümüzde bilginin mobil hale gelmesi, işlerin bulunduğun her noktadan yönetilebilmesi Uysal Marketi de harekete geçirdi. Konusunda tecrübeleri ile birçok başarıya imza atmış Perakende Rehberi yazılımını kullanmaya başlayan şirket, kaynakların daha verimli kullanmayı hedefliyor.

Bu süreçte bütün tedarikçilerini iş süreçlerine dâhil eden Uysal Market, her tedarikçisinin mobil olarak performansını ölçebilmesine imkân tanımış oluyor.

Konuyla ilgili olarak geçtiğimiz günlerde Kolin Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Coca Cola ile iş süreçlerinde yapılan bu değişimin eğitimini Perakende Rehberi CEO’su Tuncay Kara verdi. Kara “2019 yılında günümüz teknolojilerini kullanarak iş planımızı daha verimli yönetmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Değişime ayak uyduramayan işletmelerin varlıklarını sürdüremeyeceklerini belirten Süleyman Uysal işlerin mobil ortama taşınarak, daha hızlı hareket edebileceklerini; bütün paydaşların kendi işlerini mobil olarak bulut sistemi ile yönetebileceklerini belirtti.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com