Kepez’e üçüncü aday: Ali Aygün

Kepez Belediyesi Belediye Başkanlığı için Birol Arslan ve Erhan Bektaş’ın ardından Kepez Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Ali Aygün de bugün aday adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığına gelerek adaylık açıklaması yaparak başvuru dosyasını teslim etti.

Açıklamaya İl Başkanı İsmet Güneşhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Kepez Belediye Başkanı ve Çanakkale Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ömer Faruk Mutan, Aygün’ün eşi Betül Aygün ve kızları Melike Aygün, destekçileri ve partilileri katıldı.

“YEREL SEÇİMLERDE MUTLAKA BAŞARILI OLMAK ZORUNDAYIZ”

“Önümüzdeki dönemde yerel seçimlerde, çok uzun süre severek yaşadığım ve belediye meclis üyeliği yaptığım Kepez’den aday adaylığımı açıklamak üzere buradayım.” diyen Aygün, Kepez’de yaşayanların önümüzdeki dönemde kendisini belediye başkanlığına aday adayı olarak görmek istediklerini vurgulayarak, adaylığını açıkladı. Aygün konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Yerel seçimler ve yerel yönetim başarısının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yerel yönetimde başarılı olmak partimizi iktidara götüren en önemli yapıtaşlarından bir tanesidir. Bu nedenle biz, mutlaka yerel seçimlerde başarılı olmak zorundayız. Yerel yönetimlerde başarılı olabilecek kadroları ve kişileri göreve getirmek durumundayız. Bu nedenle hayatımın bu dönemine kadar olan eğitim hayatım, mesleki kariyerim, donanımım, vizyonum ve yerel yönetim tecrübemle belediye başkanlığı görevini Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışan çok başarılı bir şekilde yapacağıma olan inancımla bugün aday adaylığımı açıklıyorum.

“KEPEZ HALKININ HAYALLERİ BENİM GERÇEKLERİMDİR”

Aday adaylığıma müracaatımın ikinci bir nedeni de 5 sene belediye meclis üyeliği yaptığım süre içerisinde Kepez’de yaşayan çok sayıda yurttaşımızla sohbet ettim. Ve sonuç olarak da Kepez halkının istek ve beklentilerini çok iyi algıladığımı düşünüyorum. Kepez halkının hayalleri benim gerçeklerimdir. Ben Kepez’de yaşayanların hayallerinden yola çıkarak çok sayıda proje ürettim. Bunları da yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.”

Aygün, başvuru dosyasını Başkan Uyanık’a teslim ettikten sonra tebrikleri kabul etti.

Aynı zamanda gazetemizin yazarı olan Ali Aygün’e, çıktığı yolda başarılar dileriz.

Eylem GözeldereWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com