Başkan Işık, emekli astsubayları ziyaret etti

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga Şubesi’ni ziyaret ettiler.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin 34’üncü Kuruluş Yıldönümü ve 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü nedeniyle Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin TEMAD Biga Şubesini ziyaret etti. Başkan Işık ve beraberindeki heyeti  Dernek Başkanı Akif Kireç ve yönetim kurulu misafirleri karşıladı.

Başkan Kireç, Çanakkale’de gerçekleştirdikleri kutlama töreni ile ilgili açıklamalarda bulunurken; başarılı bir program gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ziyaretlerinden dolayı Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ile Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin’e teşekkür eden Kireç; “Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için derneğimiz yönetimi adına sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ise; “İlçe başkanıyken de sizleri ziyaret etmiştik. Seçildikten sonra ve bu yıl da seçimden önce yine bu güzel gününüzde yanınızdayız. Sorunlarınız olduğunu biliyorum. Bu sorunların çözümünde en önemli nokta örgütlü harekettir. Özlük hakları sorunlarınız başta olmak üzere umarım tüm sorunlarınızı çözersiniz. Sizlerin 17 Ekim Dünya Astsubaylar Gününüzü içtenlikle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Işık ziyarette TEMAD Biga Şube Başkanı Akif Kireç’e Atatürk Portresi hediye etti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com