Rıdvan İpek aday adayı

Rıdvan İpek, İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis Üyeliği için geçtiğimiz gün, Rıdvan İpek aday adaylığını açıkladı.

İpek’in yapmış olduğu açıklamada, “2014 Mart ayında yapılan seçimlerde partimizin Biga teşkilatını temsilen Çanakkale İl Genel Meclis üyeliği görevime başladığım andan itibaren, Cumhuriyet Halk Partisinin bir neferi olduğumu aklımdan bir an olsun çıkarmadan, ilçemizin köyleri başta olmak üzere, Biga’nın toplam bin 354 kilometre karesinde her vatandaşımızın derdini dinlemeye çalıştım, imkanlar dahilinde onların işlerinin çözülmesi için büyük gayret ve çaba sarf ettim.

“Sorumluluğu en layık şekilde taşıyacağım”

Partimiz ve siz değerli Cumhuriyet Halk Partililer, beş yıl önce bir görev verdiniz, bir sorumluluk yüklediniz. Bu sorumluluğu sizlere layık şekilde taşımaya çalıştım. Hepinize bu görevi bana layık gördüğünüz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. .

“Aday adaylığımı ilan ediyorum”

Ülkemizin kurucusu, Büyük Taarruzun Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “benim iki büyük eserim var, biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir” sözünü aklımdan hiç çıkarmadan, bugün bir kez daha bu kutsal görevi yapmak için tekrardan aday adayı olduğumu sizlerin huzurunda ilan ediyorum.

“Yıllar sonra üye bazında ön seçimin mutluluğunu yaşıyoruz”

Siyasette amacımız; daha büyük kalabalıklarla yürümek olmalıdır. Asla aynı yolda yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızı tasviye etmek olmamalıdır. Vefasızlık ve saygısızlık yapılmadan; siyasetimizde liyakat kurallarına bağlı kalarak, partimiz ilkelerini temel sayarak daha çok çalışmaya ve büyümeye ihtiyacımız vardır. Yıllar sonra üye bazında yapılacak olan ön seçimin mutluluğunu hep birlikte yaşarken, aday olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com