“Kepez için herkesle uyumlu çalışacağım”

Kepez Belediye Başkanlığı için dün öğlen saatlerinde Erhan Bektaş aday adaylığını açıkladı.

Dün saatler 13.30’u gösterdiğinde Kepez Belediye Meclis Üyesi Erhan Bektaş Kepez Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Aday adaylığı açıklamasına CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’da katıldı.

“Bugün adaylık açıklaması için sizlerleyim”

Yapılan adaylık açıklamasında Erhan Bektaş, “Çağdaş kent, çağdaş yaşam ideali ile hizmet vermek adına Kepez Belediye Başkanlığı için aday adaylık açıklamasında bulunmak üzere sizlerleyim. Her köşesi vatan toprağı dediğimiz Anadolu’nun Yozgat’ında 1976 yılında dünyaya geldim. Ailem Kepez’de sobacılar olarak tanınmaktadır. 2 yaşındayken Kepez’e taşındık. İlk ve orta öğrenimimi Kepez’de, Lise’yi Çanakkale’de tamamladım. 1995 yılında Trakya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’ne girdim. 2000 yılında iyi bir derece ile Üniversiteyi bitirdim. Askerliğimi yedek subay olarak Diyarbakır’da yaptım. İstanbul’da 2 yıl, yurt dışında 2 yıl iş tecrübemden sonra 2006 yılında Çanakkale’ye mimarlık ofisi açtım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

“Mimarın şovu projeleridir”

2009 yılında değerli Kepez halkının oylarıyla üçüncü sıradan Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyesi seçildim. 2009-2014 döneminde Kepez’de vermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığında 2014 senesinde ikinci sıradan meclis üyeliğine layık görüldüm. Sevgili Kepezliler, mimar şov yapar mı, yapmaz. Mimarın şovu projeleridir. 2019 ve sonrası için yepyeni projelerle sizlere önümüzdeki 5 yılın hazırlıklarını yaptım. İlerleyen günlerde Kepezliler ile projelerimi paylaşacağım. Atatürk ilkelerine bağlı kalacağıma söz veriyorum. Kepez’de engelli vatandaşlarımıza, kadınlarımıza, çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik yepyeni projelerimizi hayata geçireceğime söz veriyorum.

Yönetim anlayışım bütünü kucaklamak olacak. Kepez için herkesle uyumlu çalışacağım” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com