İl dışından hastalara da şifa oluyorlar

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, kent genelindeki hastaların yanı sıra Muğla, Balıkesir ve Manisa gibi illerden de hasta kabul ediyor.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, kapalı yöntemle gerçekleştirilen operasyonlarda sağladığı başarıyla il dışından hastalara da umut kapısı oluyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Hastane Başhekim Yardımcısı ve Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. M.Ali Karacaer şunları söyledi: “Hastanemizde kolon ve rektum kanseri ameliyatları büyük bir titizlikle yapılıyor. Muğla, Balıkesir ve Manisa gibi illerden de hasta kabul ediyoruz. Ortalama 1 hafta süresince yatarak takibi ve tedavisi devam eden hastalarımız sağlıklarına kavuşarak taburcu ediliyor.”

Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali ise Genel Cerrahi kliniğinin başarılı çalışmalarının haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek “Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen hastalarımız, hastanemizi tercih ederek şifa buluyorlar. Hastanemiz de kapalı yöntemle gerçekleştirilen kolon ve rektum kanseri ameliyatlarından elde ettiği başarılı sonuçlarla sadece ilimizden değil Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya devam ediyor.”şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com