Çöpler artık yer altında

Çan Belediyesi “Daha Temiz, Daha Yeşil Bir Çan” sloganıyla başlattığı çevre düzenlemeleri kapsamında Çarşı Merkezinde belirlenen noktalara “Yer Altı Çöp Konteyneri” yerleştirdi.

Daha temiz, daha yeşil bir Çan sloganıyla ilçede büyük bir değişim hareketi başlatan Çan Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarının devam ettiği Çarşı Merkezine yer altı çöp konteyneri yerleştirerek Çarşı Merkezine yepyeni bir görünüm kazandırdı.

Çan Belediyesi haber bültenine göre 15 Milyonluk dev projede alt yapı çalışmalarının ardından başlanan üst yapı çalışmalarında Çarşı Merkezine yeni yollar, kaldırımlar ve otopark alanları kazandırılırken, “Daha Temiz, Daha Yeşil Bir Çan” sloganıyla da Çarşı Merkezi’ne yer altı çöp konteynerleri yerleştirildi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çarşı Merkezi projesi kapsamında “Yer Altı Çöp Konteyneri” projesine başladıklarını belirterek:“ Daha temiz, sağlıklı ve modern bir Çan için yer altı çöp konteyneri projemize başladık. Çarşı merkezimiz yollarıyla kaldırımlarıyla, çöp konteynerleri ile yepyeni bir görünüme kavuşuyor” dedi.

Çan’ın 30 bin kişilik büyük bir aile olduğunu söyleyen Başkan Kuzu, söz vermiş oldukları bir projenin daha hayata geçmesinden dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com