Mirkelam 6:45’i salladı

6:45 Kaybedenler Kulübü açıldığı günden itibaren ilgi uyandıran konserlerine devam ediyor. Mirkelam Cuma günü 6:45’te Çanakkaleliler ile buluştu.

Halk Bahçesi’nde eskiden Perizat ‘ın olduğu yerde uzun tadilat sürecinden sonra Çanakkale ile buluşan 6:45 Kaybedenler Kulübü konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Herkes tarafından kabul gören ve genç yaşlı her yaş gurubuna hitap eden sanatçılar Çanakkale’de tozu dumana katmaya devam ediyor. Cuma akşamı saatler 22.30’u gösterdiğinde 6:45’te sahneye Mirkelam çıktı. Özellikle izleyenler arasında bulunan üniversite öğrencilerinin keyiflerine diyecek yoktu. Mirkelam sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirerek, kendilerini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşattı.

Çanakkale’ye yaklaşık 12 yıl önce geldiklerini belirten Mirkelam bir anlamda da Çanakkaleliler ile özlem gidermiş oldu. Sürekli olarak enerji dozunu korumaya çalışan ve bir an olsun tempodan düşmeyen grup mekânda esti gürledi. Kaybedenler Kulübü konserlerine önümüzdeki süreçte de hız kesmeden devam edecek.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com