Öz’den sosyal ve çağdaş belediyecilik vurgusu

CHP Çan ilçe örgütünün belediye başkan adayı 25. ve 26. Dönem Milletvekili Bülent Öz, tarihi bir fotoğraf paylaşarak sosyal ve çağdaş belediyecilik vurgusu yaptı.

Ekim ayı başında CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın katılımıyla düzenlenen toplantıda oybirliği ile Çan ilçe örgütünün başkan adayı olan Bülent Öz, dün sosyal medya hesabından özel bir fotoğraf paylaştı.

Adaylık teklifinin geldiğini ve tabanın sesine kulak vereceğine vurgulayan Öz, Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in, bugün ölüm yıl dönümü olan Çanakkale’nin Eski Belediye Başkanı Reşat Tabak ve Bülent Öz’ün babası sevilen siyasetçi Hasan Öz’ün fotoğrafını paylaşarak sosyal ve çağdaş belediyecilik vurgusu yapması dikkat çekti.

“ADINI ADINDAN ALMAKTAN ONUR DUYDUĞUM…”

Öz, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

“1968 – 1980 yılları arasında Çanakkale Belediye Başkanlığı yapan ve Cumhuriyet Halk Partimizin sosyal ve çağdaş belediyecilik hizmet politikalarını, halk gereksinimlerini göz önüne alarak eksiksiz yerine getiren Rahmetli Reşat TABAK’ı vefatının 31. Yılında Rahmetle ve saygıyla anıyorum.

Anılara dair bir fotoğrafta adımı adından almaktan onur duyduğum Başbakanımız Bülent ECEVİT ve Babam Hasan ÖZ’ü de rahmetle anıyorum. Mekanları Cennet Olsun.”

Eylem GözeldereWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com