Down Sendromlu sporcularımızdan 12 madalya

Portekiz’de gerçekleştirilen Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda milli sporcular, 12 madalyaya ulaştı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, madalya kazanan Milli sporcuları yayımladığı mesajla tebrik etti.

Portekiz’de gerçekleştirilen Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda milli sporcularımız ikinci gün sonunda 3 altın, 3 gümüş ve 6 bronz madalya elde etti. Milli Sporcularımız toplamda 12 madalyaya ulaştı. Şampiyona sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Portekiz’de düzenlenen Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda madalya kazanan Milli Sporcuları yayımladığı mesajla tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yapmış olduğu tebrik mesajında, “Portekiz’in Madeira Adası’nda düzenlenen Down Sendromlular Atletizm ve Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda ikinci gün sonunda üçü altın, üçü gümüş ve altısı bronz olmak üzere 12 madalyaya ulaşan sporcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Ay yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Devam eden organizasyonda mücadele edecek olan tüm sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum” dedi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com