Bayramiç Atatürk Stadı şimdi çok daha modern

Bayramiç Atatürk Stadı, yaklaşık 750 bin liraya mal olacak proje ile çok daha modern bir görünüme kavuşacak.

Bayramiç Belediyesi tarafından Atatürk Stadı’nın şu anki haliyle ilgili olarak açıklama yayımladı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Belediye Başkanı Sadettin Arslan’ın yoğun çabaları sonucu Bayramiç Atatürk Stadyumu’nun toprak zeminin suni çim yapılması ve depreme dayanıksız olan tribününün yenilenmesinin ardından ışıklandırma sistemi ve 500 kişilik ek tribün yapımında sona yaklaşılıyor.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan vekili Bülent TURAN´ın desteğiyle  Stada son olarak Temmuz ayında yapılan ihale sonucu her köşeye dikilen aydınlatma direklerine 12 şer adetten toplam 48 adet projektör ile 96000 vatlık ışıklandırma, mevcut tribünün tam karşısına 500 kişilik ek tribün ve  yine mevcut olan tribünün yanına stadyuma gelen spor severler için ihtiyaç olan tuvalet yapımı gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 750 Bin TL ye mal olacak olan proje ile Bayramiç ilçe Atatürk Stadyumu çok daha modern bir görünüme bürünüyor.

Konu ile ilgili konuşan Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan “Gençliğe önem veriyoruz. İlçemiz Atatürk Stadyumu`nu bakanlığımız tarafından daha önce aldığımız yatırımlar ile yenilemiştik, Stadyumumuzda oynanan maçlara gelen misafir takım taraftarı için tribün eksikliği yaşanıyordu ve ışıklandırma yetersizliği sebebiyle futbol takımımız akşam antrenman yapabilme imkânına sahip değildi. Çalışmalarımızda sona yaklaşıyoruz. Stadyumumuz 1000 kişilik tribünleri, ışıklandırması ile çok daha modern bir görünüme kavuşacak. Spor ve sporcuya desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan’a çok teşekkür ediyoruz.” dedi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com