İyi yoldayız

  1. Uluslararası Barış Turnuvası dün oynanan karşılaşmalarla sona erdi. Üç gün üst üste oynanan karşılaşmalarda takımlar kendi eksikliklerini gözlerken, oyuncuların taktik anlayışı sahaya yansıtmaları izlendi.

Dün (Pazar günü) oynanan karşılaşmaların arasında 11. Barış Turnuvası sona erdi. Turnuvaya katılan takımlara Çanakkale Belediyespor yöneticileri tarafından birer plaket verildi. Fenerbahçe, Nilüfer Belediyespor ve Çanakkale Belediyesporlu oyuncular, Romanya temsilcisi Tergovisteli oyunculara ev sahipliği yaptı. Turnuvanın ilk iki günü maçları Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da izledi. Çanakkale Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Çetin ise tüm maçları izledi.

Takım iyi yolda

Öte yandan Çanakkale Belediyespor takım olarak bu sezona hırslı hazırlanıyor. İki oyuncusu turnuvada sakatlığından dolayı oynayamazken; sahada bulunan oyuncular, arkadaşlarının boşluğunu doldurdu. Orta alana ve köşeye alınacak iki yeni oyuncu ile takımın tüm eksiklikleri giderilmiş olacak.

Barış turnuvasında Çanakkale Belediyesporlu oyuncular göz doldurdu. Teknik Direktör Dragan Nesic, ise bu sezon taraftarları ve oyuncuları coşkuya boğacak gibi gözüküyor. Turnuvaya katılan oyuncuların tümü Çanakkale’nin çok güzel bir kent olduğunu, burada bu turnuvaya katılmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

Güngör YıldızWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com