“Çanakkale Belediyesi taciz ediliyor”

Belediye Meclisi’nin Ekim ayı oturumu dün saat 18.00’de gerçekleşti. Sert söylemlerde bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “Çanakkale Belediyesi ciddi anlamda taciz edilmektedir” vurgusunda bulundu.

Çanakkale Belediye Meclisi’nin Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Meclis Toplantı Salonun’nda gerçekleştirildi. Pek çok konuda açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın en dikkat çekici açıklaması ise, “Çanakkale Belediyesi taciz edilmektedir” vurgusu oldu.

Gökhan yaptığı konuşmada “Çanakkale Belediyesi taciz ediliyor. Ciddi bir taciz söz konusudur. Belediye Başkan Yardımcılarının, müdürlerinin, daire amirlerinin isimleri bizden 4-5 zarfla istenmiştir. Bütün bu soruların hepsi bizim web sitemizde bulunmaktadır. Bu taciz ve israf değil de nedir? Ben bunlara cevap vermiyorum ama bu işlere personel cevap veriyor. İşi gücü bırakıp bunlara cevap veriyoruz. Müfettişle ilgili konulara daha sonra değineceğim. Bu konular hakkında söz verdim daha sonra söyleyeceğim. Bu israftır. 2012 senesinde seçimlerden önce emekli olmuş ve kadromuza girmiş bir başkan yardımcısı, bilmeden yandaş medya tarafından bu işler karıştırılmaktadır. Ne yazarlarsa yazsınlar ben bu konulara cevap vereceğim” dedi.

Meclis toplantısıyla ilgili ayrıntılı haberimiz yarınki sayımızda yer alacak.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com