Vatandaş, “Bizi bu pahalılıktan kurtar” dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Biga’da 22 Milyonluk yatırımların açılışına katıldı. Kılıçdaroğlu yatırımların açılışında önemli açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Biga Kapalı Pazar Yerinde 22 milyona mal olan yatırımların açılışına katıldı. Kılıçdaroğlu’na açılış töreninde İl ve İlçe Başkanları, Çanakkale Milletvekilleri ve Belediye Başkanları’da eşlik etti.

“Her şeye zam geldi”

Kılıçdaroğlu törende yapmış olduğu konuşmasında, “Her şeye zam geldi. Samandan, tütüne, mercimeğe kadar. Zam gelmeyen çiftçinin ürettiği ürün, memur, emekli ve işçinin maaşı. Onlar şimdi faturayı ödemekle meşguller. Bugün Çanakkale’de bir kadın beni yoldan çevirdi. Bana dedi ki, “Bizi bu pahalılıktan kurtar”.

“Belediye Başkanlarından iki şey isterim”

Ben belediye başkanlarından iki şey isterim; Hiçbir ayrım yapmadan herkese hizmet götüreceksiniz. Bizde vatandaşı ötekileştirmek yoktur. İki; Harcadığın her kuruşun hesabını millete vereceksin.

“Biga’da herkes huzur içinde yaşamalıdır”

Biga’da herkes huzur içinde yaşamalıdır. Bunun yolunu açacak da belediye başkanlarımız. Bizim belediyecilik anlayışımız diğerlerine benzemez. Biz namuslu siyasetin olması gerektiğini her ortamda savunuruz” açıklamalarında bulundu.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com