Kılıçdaroğlu: “Sizler burada üretiyorsunuz”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ne ziyarette bulundu. Bu ziyarette Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu kentlilere hitap ettiler. Başkan Gökhan’ın üretime değinmesi ve tohum sandığını anlatması üzerine Kılıçdaroğlu, “Sizler burada üretiyorsunuz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Kıdemli kentlilerimizin buradan faydalanmaları için, kentlilerimizin hayata küsmemesi için biz burayı açtık. Çanakkale yaş ortalaması yüksek bir kent. Çanakkale’de tüm kentlilerimizin huzur içinde yaşamaları çok önemlidir. Önümüzde tohum sandığını görüyorsunuz. Tohumda dışarıya bağlı hale geldik. Bizim tohumlarımız hakiki yerli tohumlardır. Öyle lafla kalmamıştır. Kaz Dağları bizler için çok önemlidir. Kaz Dağları’nda ormanları kirletenlerle vatana ihanet edenlerle çok ciddi bir mücadele içerisindeyiz. Biliyorsunuz ki Çanakkale’de Kaz Dağları’nda altın aranıyor ve bizde bununla mücadele ediyoruz. Sayın Genel Başkanım sizi burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.

Genel başkan Kılıçdaroğlu; “Burada üretim görüyoruz. Sizler burada üretiyorsunuz. Türkiye olarak üretmenin keyfini yaşamalıyız. Ben burada sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
Tunahan Ünsal, ,
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com