Altın Yıllar ve Ata’m Kreşi Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak

Bir dizi ziyaret için Çanakkale’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Altın Yıllar Yaşam Merkezi ve Ata’m Kreş/Çocuk Kültür Evi’ni ziyaret edecek.

Açılış, istişare ve ziyaretler için Çanakkale’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Altın Yıllar Yaşam Merkezi ve ATA’m Kreş/Çocuk Kültür Evi’ni de ziyaret edecek.
Kılıçdaroğlu, 3 Ekim’de saat 10:00’da Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde, 11:00’de ise Atam Kreş/Çocuk Kültür Evi’nde bulunacağı ziyaretler Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek tarafından da duyuruldu.

Kılıçdaroğlu’nun Biga Programı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Halk Pazarı, Katlı Otopark ve Hal Binası’nın açılışlarını gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu, yaklaşık 1 saat sürmesi beklenen programın ardından Biga’da Hayvancılık Teknolojileri Fuarı etkinliğine katılacak. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Biga Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 15:30’da Biga’daki sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla Türkiye ekonomisindeki son gelişmeleri değerlendirecek. Programın son bölümünde ise Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Karabiga Beldesinde belde sakinleriyle buluşacak.

Yıldız Sağlam

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com