“Şimdi sıra ikinci hedefimizde”

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek gerçekleştirdiği Ak Parti Kepez Belde Başkanlığı ziyareti sırasında genel seçimlerden sonra yerel seçimleri de kazanmak istediklerini ifade etti. Ölçek konuşmasında “Şimdi sıra ikinci hedefimizde bu da Çanakkale’de ve Kepez Beldemizde belediyelerimizi almaktır” dedi.

Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri yönetiminde değişikliğe giden Ak Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Ak Parti Kepez Belde binasında gerçekleştirilen ziyarette konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek; “Bizler Çanakkale’de Kepez’imiz ile Merkez İlçemiz ile liderliğe oynuyoruz. Burada ne biriktirirsek onun karşılığını alacağız. Burada tek bir önemli nokta var. Siyasette de iş hayatında da kötülük yapanlara hep iyilik ile gitmektir. Bu şekil hareket edildiğinde başarı kendiliğinden gelecektir” dedi.

“Kaybeden taraf olmak istemiyoruz”

Ölçek yerel seçim sürecinde merkez ilçe başkanlığının seçimin kalbi konumunda olduğunun altını çizerek; ” Merkez İlçemiz seçimin kalbi. Belde başkanlığımızda Kepezimizin kalbidir. Bizler aynı gemideyiz ve bu gemide kaybeden taraf olmak istemiyoruz. 24 Haziran seçimlerimde haritayı birinci parti olarak turuncuya boyadık. Burada 2 önemli hedefimiz vardı. Birincisi 24 Haziran seçimlerinde 2 yada 3 vekili Çanakkale’mizden Ankara’ya göndermekti. Bunu Çanakkale’de birinci parti olarak başardık ve 2 vekilimizi Ankara’ya gönderdik. Şimdi sıra ikinci hedefimizde. Bu da Çanakkale’de ve Kepez Beldemizde belediyelerimizi almaktır. Bunu da başarabilirsek hepimiz tarihe geçeceğiz. Burada bizlerin güzel adaylara ihtiyacı var. Halkla iç içe olan, onların derdine çözüm bulan adaylar bulacağız. Ardından da hep birlikte tek vücut adayımızın peşinde gece gündüz demeden çalışacağız ve sonucunda başarıyı yakalayan taraf olacağız. Bizler hepimiz bu partinin birer neferiyiz. Hepimiz elimizi taşın altına koyacağız ve teşkilatımızın gücünüherkese göstereceğiz. Bizler siyasetin güler yüzüyüz. Bu yüzden de hiçbir zaman geri adım atmadan hep ileriye yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ” Bizler Çanakkale’miz ile bir bütünüz. Bundan sonrada gece gündüz demeden çalışarak 2 belediyede de başarıyı yakalayacağız. Buna inanıyoruz. Tek vücut olarak bu inancımızı da başarıyla taçlandıracağız” dedi.

Haber Merkezi