Turan’dan açılışlı cevap

25. ve 26. Dönem CHP Milletvekili, Gazeteci Barış Yarkadaş’ın sosyal medyada hastanelerle ilgili yazdıklarına Yenice Devlet Hastanesi’nin açılışı ile yanıt veren Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan; “7 Poliklinik, 2 laboratuar, 2 ameliyathane, yoğun bakım, acil, diyaliz merkezi ile şimdi açtık” dedi.

25. ve 26. Dönem CHP Milletvekili, Gazeteci Barış Yarkadaş,sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; “Hastanelerdeki ‘raporu kağıda basma’ sıkıntısı yayılıyor. Bazı hastaneler hastalara ‘Gelirken 50 tane A4 kağıdı getir’ diyor. Bazı hastanelerde ise flash bellekler hastaya veriliyor ve ‘Raporu bastırıp getirin’ deniliyor. Hasta başı malzeme alımı yapılmayan hastaneler bile var” dedi.
Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan; Yenice Devlet Hastanesi açılışındaki fotoğraflarla yanıt verdi.

Turan, “He @barisyarkadas he ! Yenice Devlet Hastanesi ki; 7 Poliklinik, 2 laboratuar, 2 ameliyathane, yoğun bakım, acil, diyaliz merkezi vs ile şimdi açtık şimdi” ifadelerini kullandı.
Yenice Devlet Hastanesi; Vali Orhan Tavlı, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı, Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Hastanede; 7 Poliklinik, 2 laboratuar, 2 ameliyathane, yoğun bakım, acil, diyaliz merkezi bulunuyor.

Yıldız SağlamWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com