Ölçek’ten ziyaretler silsilesi

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan’ı, eğitim sendikaları Türk Eğitim Sen ile Eğitim Bir Sen’i ve Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ölçek ziyaret turu dahilinde Türk Eğitim Sen ve Eğitim Bir Sen’e ziyarette bulundu. İlk olarak Türk Eğitim Sen’i ziyaret eden Ölçek; ” 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla bizlerde sizleri ziyaret etmek istedik. Bu anlamda yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı olsun diliyorum. Yeni dönemde de eğitime verdiğimiz önem artarak devam edecek” dedi.

Eğitim Bir Sen’e ziyaret

Ölçek ve Sevimli daha sonra ise Eğitim Bir Sen sendikasına ziyarette bulundu. Burada şube başkanı Numan Yaşar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ölçek burada da karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Esnaf Odalarına ziyaret

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan’ı Ahilik Haftası kapsamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özcan Ahilik Haftası gibi önemli bir konunun Çanakkale’de daha canlı kutlanıyor olmasının kendileri için büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu belirtti. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ise yaptığı konuşmada; “Ahilik Haftası yaklaşık 30 senedir kutlanıyor. Çanakkale’de de bu törenler coşku içinde gerçekleşiyor. Esnafımız bizim can damarımızdır. Onların sorunlarının çözümü için çalışmalarımız her zaman devam ediyor. Bu çerçevede sizin nezdinizde tüm esnafımızın ahilik haftasını kutluyorum” diye konuştu.

Ölçek, ÇTB ziyareti ile devam etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri Çanakkale Ticaret Borsasını (ÇTB)  ziyaret etti. Ölçek ve yönetimini ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen karşıladı. Ziyarette konuşan Ölçek; ” Ticaret Borsamız kentimiz için büyük bir değerdir. Kaya başkanımızda bu anlamda çalışmalarını en iyi şekilde yürütüyor. Ekonomimiz üzerinden suni oyunlar oynamak isteyenlere sanayi odalarımız, borsalarımız gibi sivil toplum kuruluşları dimdik durarak bunlara aman vermiyor. Kısa süredede bu dalgalanmanın sona ereceğini biliyoruz. Herkes tek yürek, tek vücut bu oyuna dur demelidir. Bizler her zaman sanayicilerimizin yanındayız” dedi. Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek borsanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Haber Merkezi