Başkan Ölçek’ten Şampiyonlara Ziyaret

1-7 Eylül 2018 tarihlerinde Adana’da düzenlenen Görme Engelliler İkinci Lige Yükselme Futsal Şampiyonası’nda 1915 Çanakkale Spor Kulübü Gestaş Futsal Takımı şampiyon oldu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri, 1915 Çanakkale Spor Kulübüne önceki hafta ziyarette bulundu. Adana’da yaşadıkları başarıdan dolayı Çanakkale olarak büyük mutluluk duyduklarını ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek; “1915 Çanakkale Spor Kulübü çok önemli bir başarıya daha imza atmıştır. Kendileri Adana’da düzenlenen Görme Engelliler İkinci Lige Yükselme Futsal Şampiyonası’nda güçlü rakiplerini yenerek şampiyon olmuş ve kentimize dönmüşlerdir.  Kendilerini bu başarılarından dolayı kutluyorum. Bundan sonrada bu başarılarının devam edeceğine inanıyorum” dedi.

1915 Çanakkale Spor Kulübü Kulüp Başkanı Nuray Işık Telli ise ziyarette yaptığı konuşmada; “İlimiz adına güzel bir sonuç aldık şampiyon olduk. Çanakkale’ye armağan olsun. İsa Akten sporcumuzu da milli takıma vererek ayrıca gururlandık. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Haber Merkezi