Karadenizliler’den ÇTSO’ya ziyaret

Çanakkale Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Morkoç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) yönetimini ziyaret etti.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Murat Aydoğdu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Temiz, Akın Yalman ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın bulunduğu ziyarette güncel ekonomik olaylar ile ÇTSO’nun lobicilik faaliyetleri görüşüldü.

Ziyarette konuşan Çanakkale Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Morkoç; “Çanakkale’de yaşayan Karadenizliler olarak Odamızın yeni Yönetimine başarılar diliyoruz. Pek çoğumuz burada iş yapıyoruz, Odamızın üyesiyiz. İş dünyası ve Çanakkale için yapılan ve yapılacak her çalışmada Odamıza desteğimiz tamdır. ” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek : ” Ben de bir Karadenizli olarak derneğinizin üyesiyim. Doğduğumuz yeri doyduğumuz yerlerde yaşatıyor olmamız kültürümüzün zenginliğindendir, kardeşliğimizin gücündendir. Bu ülkenin her karış toprağına hepimizin borcu var.  Doğduğumuz yerde büyüklerimiz,  geçmişimiz var ama işlerimizi Çanakkale’de kurduk, Çanakkale’de doyuyoruz çocuklarımız burada yetişiyor yani bir anlamda geleceğimiz de Çanakkale’de. Çanakkale için sizlerle hep birlikte çalışmaktan Oda olarak mutluluk duyuyoruz” dedi.

Haber Merkezi