Alkışlar AHBAP’a

Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP; birbirinden ilginç ve faydalı olayla gündeme gelmeye devam ediyor.Birçok kentte varlığını sürdüren AHBAP, internetin avantajlarını kullanarak daha çok kişiye ulaşabiliyor. Gündemde yer alan olaylara ilgisinin yanı sıra AHBAP; birçok öğrencinin eğitimine de katkı sağlıyor.

***
Geçtiğimiz haftalarda Ayvacık’ta köy yolu kenarında bulunan hasta eşeğin yapılan yardım çağrısı sonuç bulmuş, hayvansever kişiliğiyle tanınan Devrim Varol ve AHBAP eşeğe sahip çıkmıştı. Hasta eşek için AHBAP, mutlu bir son yazmıştı. Ameliyatını olan eşek sağlıklı bir şekilde yaşamına devam ediyor.
Kurban Bayramı’nın bir gün öncesinde ise Rize’nin İyidere ilçesinde bir boğa yüzerek Trabzon Sürmene’ye kaçtı. Herkes hayvanın akıbetini merak ederken, Haluk Levent olaya müdahil olduğu ve boğanın satın alındığını belirtti. Sağlık durumu kontrol edilen boğanın hayvan barınağına verilme bilgisi ise gecikmedi.

***

Her gün bir değil her gün birçok farklı ve şiddet içeren haberleri aldığımız günlerde AHBAP’ın haberleri artık yüreğimize su serper oldu. Sosyal medyanın gücü kullanılarak gündemdeki olaylar için olabilecek yardımları yapan oluşum binlerce insanın içindeki umudu yeniden perçinleyerek hepimize “İsteyince olabiliyormuş” cümlesini kurdurdu. AHBAP , birçoğumuzun uzun süredir kullanmadığı insanlığını yeniden hatırlatıyor.
AHBAP gibi oluşumların artmasını şiddetten daha çok olumlu ve insanı haberler okumayı diliyoruz.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com