Üniformalar artık daha rahat

2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala okul üniformaları satışa sunuldu. Bayram dolayısı ile satışlar durgun olurken bu hafta satışların patlama yapması bekleniyor. Üniformaların rahatlıkları dikkat çekti.

2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasına yaklaşık olarak 15 gün kaldı. İki haftalık süreçte veliler okul alışverişlerine ve öğrencilerin eksikliklerini tamamlamaya başladılar. Kurban Bayramı dolayısıyla okul alışverişlerinde geçtiğimiz hafta bir durgunluk yaşandı. Aileler bayram tatili dolayısıyla alışveriş yapmadılar ama bu hafta alışverişte hızlı bir dönem bekleniyor.

“Şort etek ve tişört beğenildi”

Okul üniformaları dükkanlarda vitrinleri ve rafları doldurmaya başladı. Üniformaların eskiden olduğu gibi önlük şeklinde olmaması öğrencileri sevindirdi. Geçtiğimiz yıllarda üniformalarda başlanan değişim öğrenciler tarafından oldukça olumlu karşılandı. Etek yerine kızlarda şort etek olması ve erkeklerde de gömlek yerine penye dönemine geçilmesi oldukça olumlu karşılandı.

“Üniforma fiyatları 150 TL’den başlıyor”

Okul üniforma fiyatlarında bu sene bir artış meydana gelecek. Üniformalar okuluna ve kıyafetine göre değişiklik gösterse de en az 150 TL’den başlıyor. 150-200 TL arasında değişen üniformalar velilerin kesesini yakacak…

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com