İskenderoğlu bayramda Çanakkale’yi tavaf etti

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, bayram dolayısıyla adeta Çanakkale’yi tavaf etti. İskenderoğlu, hastanede yatan hastadan, nöbetinin başında olan güvenlik güçlerine, ilçede, beldede, köyde, mesai yapanların ve vatandaşların yanındaydı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Kurban Bayramında Çanakkale’de olmayı tercih etti. Bayramın ilk günü kurbanını kestikten sonra ailesi ile bayramlaşan İskenderoğlu, hastanede yatan hastaları ziyaret ederek onlara moral verdi. Mesaisi yapan güvenlik güçleriyle bir araya geldi. Bayramın ikinci günü tüm gününü bayramlaşma programına ayıran, kilometrelerce yol yapan İskenderoğlu adeta Çanakkale’yi tavaf etti. Bir günde 6 ilçeyi ziyaret eden İskenderoğlu vatandaşlar ile tek tek bayramlaştı onların bayram sevincine ortak oldu.

İskenderoğlu ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Ben seçimden önce sizden vekâlet isterken sizin için çalışacağımın garantisini vermiştim. Vekil olduktan sonra da her zaman sizinle bir araya geleceğim, Ankara’nın değil Çanakkale’nin vekili olacağım demiştim. İşte bugün karşınızdayım, sizlerle yine yeniden bir aradayım. Bayram dolayısıyla Çanakkale merkez ve birçok ilçemizde vatandaşlarımız ve partililerimiz ile bayramlaştık. Hüzünler paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış. Bayram sevincim sizlerle bir arada olduğum için daha da katlandı. Mevla’mdan dileğim bizi nice bayramlara sağlıkla mutlulukla tekrar ulaştırsın. Çanakkaleli tüm hemşerilerimin bayramını kutluyor küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öpüyorum” dedi.

“Çanakkaleliler için yatırım yapmaya devam edeceğiz”
İskenderoğlu sözlerini şöyle sürdürdü, “Dolar yükseliyor yatırımlar duracak dediler. Bizim sloganımız belli durmak yok yola devam. Çanakkale’nin dört bir yanında yatırımlarımız devam ediyor. Boğaz Köprüsü, tüneller, barajlar göletler, yolar, Ezine Gıda Osb devam eden yatırımlarımızdan sadece aklıma gelenler bunlar, Çanakkale için, Çanakkaleliler için yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“Kapım telefonum hemşerilerime 7 gün 24 saat açık”
“Benim kapım benim telefonum Çanakkaleli hemşerilerime 7 gün 24 saat açık. Biz bu millettin hizmetkârı olan Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öğrencileriyiz. O’nun la aynı yolda yürüyor ve yürümeye devam edeceğiz. Seçimden önce sizlerden oy istemiştim, sizde çok değerli oylarınızı vererek beni mahcup etmediniz ve vekiliniz olarak seçtiniz. Allah’ın izniyle bende çalışarak sizleri mahcup etmeyeceğim.”

Haber Merkezi