Yıldız, “Çanakkale Ak Partili Olmalıdır”

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Ak Partililer Öğretmenevi’nde bir araya geldi. Ak Parti kent protokolü yapmış oldukları konuşmalarda Çanakkale Belediyesi ile ilgili cümlelerde bulundular. Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “Çanakkale’de artık Ak Parti Bayrağı Dalgalanmalıdır” dedi.

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Öğretmenevi’nde bir araya gelen Ak Partililer bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Başkanı Gültekin Yıldız, Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve partililer katıldı.

“Ak Parti Bir Medeniyet Hareketidir”

Öğretmenevi’nde saat 11.00’de başlayan bayramlaşma töreninde konuşan Ak Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “Kurban adanmışlıktır. Kurban teslimiyettir. Kurban milli ve manevi duygularımızı paylaşmaktır. Bugün burada ailece hep birlikte bayramlaşıyoruz. Bizler değişen Türkiye’ye hep birlikte şahitlik ediyoruz. Ak Parti bir medeniyet hareketidir. Ak Parti Selçuklu, Osmanlı ve ecdada sahip çıkmak demektir.

“Çanakkale Ak Parti Bayrağı İle Dalgalanmalıdır”

24 Haziran’dan sonra hiç durmadık. Teşkilatımız Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve diğer partilere çalışmaya öğretti. Yüz yıllık partiyiz diye övünenler sizlerden ve bizlerden kapı kapı gezmeyi öğrendiler. İnandıkları değerleri anlatmayı öğrendiler. Sizlerin yaptığı dava ruhunu ve nefer olmayı o partiler asla öğrenemeyecekler. Çanakkale Ak Parti bayrağı ile dalgalanmalı diyen başka bir yürek yoktur” dedi.

“Yapılmaz Denen Şeyleri Yaptık”

İl Başkanı Gültekin Yıldız, “17 yıl önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlayan bir hikaye… Bugün gönül rahatlığı ile söylüyoruz, hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak. Ak Parti hükümet olmaya iktidar olmaya layık görüldü. Bizler gece gündüz hep birlikte çalıştık. Yapılmaz denen çoğu şeyi yaptık. Çözülmez denen şeyleri çözdük.

“Çanakkale Belediyesi Ak Partili Olmalıdır”

Çanakkale Belediyesi’ni kazanmaya, çocuklarımıza armağan etmeye hazır mısınız? Sizlere inanıyorum, sizlere güveniyorum. Emin olun Ak kadrolar bu seçimde tarih yazacaktır. Sokakta artık başka bir hava var. Artık Çanakkale Belediyesi Ak Partili olmalıdır” açıklamalarında bulundu.

“Kurban Bayramı Kenetlenme ve Birlik Günüdür”

Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, “Sevgili dava arkadaşlarım, ak gönüllü dostlarım; Biliyorsunuz ki Kurban Bayramı, rahmetin ve bereketin, bolluk içinde yaşandığı, milletimizin her zamankinden daha çok kenetlendiği, birbirine daha sıkı sarıldığı, samimiyetle kucaklaştığı özel günlerden birisidir” cümlelerinde bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com