Başkan Konuklarını Ağırladı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Türkiye Engelliler Konfederasyonu Yönetimi ile ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Okhan Akdur ve Müdür Ömer Hadımoğlu’nu ağırladı.

2018 Troia Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 1.Troya Dünya Görme Engelliler Homeros Okumaları etkinliğine katılmak üzere kente gelen Türkiye Engelliler Konfederasyonu Yönetimi Başkan Gökhan’ı da makamında ziyaret etti. Konfederasyon Başkanı Av. Turhan İçli ve yönetim üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Gökhan, 1.Troya Dünya Görme Engelliler Homeros Okumaları hakkında da bilgi aldı. Karşılıklı sohbetle devam eden ziyaretin sonunda Başkan Gökhan heyete hediye takdiminde bulundu.

Başkan Gökhan ardından, ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Okhan Akdur ile ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Müdürü Ömer Hadımoğlu’nu da makamında ağırladı. Başkan Gökhan, nezaket ziyaretlerinden dolayı Akdur ve Hadımoğlu’na teşekkürlerini iletirken, ziyaret karşılıklı sohbetle son buldu.