AK Parti Gençlerinden örnek proje

AK Partili gençlerden bir proje daha hayata geçirildi. Çanakkale’nin gençlerine yönelik çalışmalar sürdüren AK Parti İl Gençlik Kolları ‘Benim Şehrim Çanakkale’ projesiyle gençlere ulaşıyor.

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları  Başkanı Burak Balık’ın önderliğinde gerçekleştirilen projede gençler kenttin en gözde mekanları arasında yer alan  Duvar Dibi’nde bir araya geldi. Gençleri, Çanakkale’nin sevilen ablası AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da yalnız bırakmadı. İskenderoğlu gençlerle yakından ilgilenirken gündemi değerlendirdi. Projede yer alan Gençler AK Parti  Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu için karşılarında bir vekilden çok abla gördüklerini ifade etti.

Proje kapsamında AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burak  Balık yaptığı açıklamada, “Bugün şehrimizi konuşmak için kentin gençleri olarak bir araya geldik. Salt ideolojilerinden bağımsız ortak derdimiz Çanakkale için bir aradayız. Birbirimizi anlamak için buradayız. Hayata geçirdiğimiz projeyi şehrimizde gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com