Güç Birliği Gücüne Güç Kattı

Çanakkale Güç Birliği Platformu, yönetici, gazeteci, komutan, sanatçı ve profesörlerden oluşan 13 yeni ismi üyeliğe kabul etti.

Olanaksızlıklar yaşayan çocuk, genç ve yaşlılara yardımlarıyla tanınan, kısa zaman önce kurulmasına rağmen binlerce insana destek veren, yanısıra düzenlediği kültürel ve sosyal aktivitelerle dikkat çeken Çanakkale Güç Birliği Platformu yeni üyeleri için tören düzenledi.

İYİLİK VE GÜZELLİK AŞKINA YOL ALIYORUZ

Üye kabul töreni, çok sayıda Güç Birliği mensubunun katılımıyla Çanak Otel’de düzenlendi. Tören öncesi Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram bir konuşma yaptı. Bayram Konuşmasında, “Biz bir aileyiz. Tanımadıklarımız için buluşmuş, yaşadığımız yere katkı vermeye gayret eden güzel bir aileyiz. İyilik ve Güzellik aşkına yol alıyoruz. Aramıza yeni katılan dostlarımızla ve yaptıklarımızla övünüyoruz. Bugün ailemize dahil olanların her biri eşsiz insanlar ve Çanakkale için bir değerler. Onları bu güçlü camiada görmekten onur duyuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

13 İSİM GÜÇ BİRLİĞİ’NDE

Yeni üyelerin tanıtımı Başkan Yardımcısı ve Etkinlik Komisyonu Başkanı Aylin Doğan tarafından yapıldı. Daha sonra üyeler tek tek tanıtıldı. Ardından Prof. Dr. Ülkü Altınoluk (Mimari Profesörü), Prof. Dr. Osman Demircan (Astrofizik Profesörü), Halil Yavuzkaya (Emekli Çanakkale Vali Yardımcısı), Öğretim Görevlisi Arzu Bayındır (ÇOMÜ akademisyen), Ümit Samur (Tercüman ve Akademisyen), Recep Şenveli (Emekli Deniz Albay),  Tekin Uğurlu (Gazeteci), Eylem Gözeldere (Gazeteci) Şevket Ağan (Cevatpaşa Meclis Başkanı), Hanife Özen (Mali Müşavir), Cemalinur Kızılkaya (Öğrenci), Sefer Alperen (Eczacı), Fatih Çeviren (Drama Eğitmeni) duygularını paylaştı ve rozetleri takıldı.

Haber Merkezi