Dereceli sporculardan Halk Eğitim’e teşekkür

Veteran-master eksi 80 kiloda uluslararası Budokai-Kyokushin ikincisi Necati Ateş, kadınlar 50 kiloda uluslararası Kyokushin şampiyonu İrem Gülsün Sayın ile kadınlar 60 kiloda 60 kiloda uluslararası Budokai-Kyokushin  ikincisi Şule Banal, öğrencisi oldukları Halk Eğitim Merkezi’ne teşekkür ziyaretinde bulundular.

7-11 Nisan 2018 tarihinde Antalya’da Kremlin Palace Otel’de düzenlenen Whu-Shu, Budokai Do, Kyokushin, Karete Şampiyonası Türkiye Şampiyonası’nda kendi  branşlarında Türkiye ikinciliği, Türkiye üçüncülükleri elde eden ve ardından 1 Ağustos – 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Amasya’da düzenlenen Uluslararası Avrasya şampiyonasında Türkiye’yi temsil ederek kadınlar 50 kiloda uluslararası Kyokushin şampiyonu İrem Gülsün Sayın, kadınlar 60 kiloda uluslararası Budokai-Kyokushin  ikincisi Şule Banal ve hem sporcu hem antrenör olan, turnuvada eksi 80 kilo veteran masterlarda uluslararası Kyokushin ikincisi olan Necati Ateş, Çanakkale Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürü Yasemin Şenol’a teşekkür ziyareti düzenledi.

“TÜRKİYE’MİZİ GÜZEL BİR ŞEKİLDE TEMSİL ETTİK”
Ziyarette konuşan Ateş; “Türkiye’mizi güzel bir şekilde temsil ettik. Çanakkale’de Halk Eğitim öğrencisi üç kişi olarak turnuvaya katılmıştık. Üçümüzde güzel sonuçlar ile döndük. Turnuvanın ardından İrem Gülsün Sayın kızımız da almış olduğu dereceler ile yakında Spor Bakanlığı’nda millilik belgesinin geleceğini umuyoruz” dedi.

“DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halk Eğitim Müdürü Şenol ise; “Çanakkale Halk Eğitim Merkezi olarak her alanda olduğu gibi spor alanında da varız. Biz Halk Eğitim Merkezi olarak sporcularımıza destek vermeye devam edeceğiz. Daha fazla destek vermek istiyoruz ancak Gençlik Spor Müdürlüğü de var. Disiplin, saygı, örf ve adetlerimiz bu sporcularımız icra ettikleri spor dallarında çok iyi uygulanıyor.” dedi.

Atakan AlkışWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com