Alt Yapıda Sona Doğru

İnönü Caddesi üzerinde bulunan Yusuf Hoca Sokak mevkii ve çevre sokaklarda yapılan alt yapı çalışmasında sona gelindi. Şebeke borularının ve hatların yenilenmesinin ardından yolun üstü kapandı.

Kentte son zamanlarda yoğun bir şekilde devam eden alt yapı çalışmaları hız kesmeden yapılıyor. Kentin farklı mahallelerinde yapılan çalışmalar kapsamında şehir şebekeleri, kanalizasyon hattı gibi alt yapısal fonksiyonlar Çanakkale Belediyesi tarafından yenileniyor. Geçtiğimiz ay İnönü Caddesi üzerinde Yusuf Hoca Sokak ve çevresindeki bölgelerde başlayan alt yapı çalışmaları gün itibariyle sona yaklaştı. Uzun zamandır trafiğe kapalı olan sokaklarda yürütülen çalışmalar kapsamında açık olan yol zemini kapatıldı.

Önümüzdeki dönemde asfaltlama çalışmasının da tamamlanmasının ardından bölge yeni alt yapısına kavuşmuş olacak. Vatandaşlar alt yapı çalışmalarını takdir ederken bir de eleştiri getirdiler. Kentliler Çanakkale’de çok sık bir şekilde yürütülen alt yapı çalışmalarının bir defa ve düzgün yapılması gerektiğini vurguladılar.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com