Taze Yönetim Ziyaretlere Başladı

Geçtiğimiz haftalarda göreve gelen  TÜRSAB Çanakkale Körfez Yöre Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ziyaretlere başladı.

TÜRSAB Çanakkale Körfez Yöre Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, ve Yönetim Kurulu Üyeleri: Öztürk Turhan, Ramazan Altuntaş, Kenan Türkyılmaz, Hasan Uçar ayrıca TÜRSAB Ofis Görevlisi Burcu Tunalı, TÜRSAB Denetim Görevlisi Zeki Tolu  bu sabah Büyük  Truva Otel’de kahvaltılı bir istişare toplantısı düzenlemişlerdir.

Toplantının ardından çiçeği burnunda yönetim, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret ederek TÜRSAB nezdinde bölgeyi en üst seviyede temsil edeceklerini ifade ettiler. 2018 Troia Yılı Projesi, Midilli Küçükkuyu seferleri, bölgede gerçekleştirilen denetimler konusunda genel bilgi vererek desteklerinden ötürü Vali Tavlı’ya teşekkür ettiler.

Kale Grubu Düşler Ülkesi Troya Sergisi ziyaret eden TÜRSAB Yöre Temsil Kurulu, 14.00’de ÇATOD Yönetim Kurulu’yla TÜRSAB ofisinde bir araya gelerek birliktelik içerisinde şehrimizi ve turizm sektörünü daha iyiye nasıl götürebilecekleri konusunda görüştü. Her iki turizm paydaşı, bu doğrultuda beraber hareket etme kararı aldı. 15.30’da Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında nezaket ziyareti yapan yönetim, Gökhan’a çiçek takdim ederek birlikte çalışmaları konusunda görüştü.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com