Ege Başkanları Çanakkale Misafiriydi

Ege Odaları Başkanlar Kurulu Toplantısı, Çanakkale SMMM Odası ev sahipliğinde 03-05 Ağustos tarihleri arasında Bozcaada’da gerçekleştirildi.

Ege Bölgesinde bulunan tüm SMMM  Odalarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda  gündemdeki önemli konular hakkında değerlendirmeler yapıldı. TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Ege Odaları Platform Başkanı Rıfat T. Nalbantoğlu başkanlığında yapılan toplantıya TÜRMOB Denetleme Kurulu Üyesi Ali Yenidoğan da katılım sağladı.

Oda Başkanı Kadir Elibol’un açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Oda Başkanları sırasıyla söz alarak mesleki gündemi ve önümüzdeki süreci değerlendirdi. Elibol, “Düzenlemiş olduğumuz toplantıya katılımlarıyla bizleri onurlandıran başta Platform Başkanımız ve TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyemiz   Rıfat T. Nalbantoğlu olmak üzere  TÜRMOB Denetleme Kurulu Üyemiz Ali Yenidoğan‘a ve tüm oda başkan ve yöneticilerimize teşekkürü bir borç biliyor, kendilerini Çanakkale’de ağırlamaktan duyduğumuz mutluluğu bir kez daha ifade etmek istiyoruz.” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com