Uyanık, “Sonuçlar tatmin etmiyor!”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Pazartesi günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantının açılış konuşmasında Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, “CHP’nin almış olduğu sonuçlar kimseyi tatmin etmiyor” vurgusunda bulundu.

CHP’nin İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Pazartesi günü partilerin yoğun katılımıyla, Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisleri’nde saat 18.00’de yapıldı. Partililerin toplantıya katılımı bir hayli yoğun oldu. CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan, İl Başkanı İsmet Güneşhan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan da katıldı.

“MEVCUT SONUÇLAR KİMSEYİ TATMİN ETMİYOR”

CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, “Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki mevcut sonuçlar hiç kimseyi tatmin etmiyor. Eminim Genel Başkan dahil kimseyi tatmin etmiyor ancak bunun çözümleri de yine içinden geçilen sürecin sağlıklı bir değerlendirmesiyle ve iç potansiyelin sağlıklı bir şekilde ifade etmesinden geçiyor. Bu benim şahsi düşüncemdir. Büyük oranda partinin başarıya ve geleceğe umutla bakacağı bir kitleye dönüşmeye ihtiyacı vardır.” değerlendirmesinde bulundu.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com