PTT’de Sona Doğru

Çanakkale PİM-KİM ve Lojistik Depo Binası’nda sona yaklaşıldı. Tabelası asılan binada çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Alınan bilgilere göre; yeni binaya PTT’nin yalnızca posta-kargo bölümü taşınacak, gişeler ise merkezde hizmetini sürdürecek.

Atatürk Caddesi üzerinde yapımı başlayan Posta ve Kargo İşleme Merkezi ile Lojistik Depo Binası, tamamlandıktan sonra kargo işlemleri daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde yapılması bekleniyor. Merkezde faaliyet gösteren PTT binasının yetersiz kalması ve vatandaşın uzun kuyruklar beklememesi için yapımı devam eden yeni bina yakında faaliyetine başlayacak.
Binanın çalışmaları tüm hızıyla devam ederken PTT tabelası asıldı. Alınan bilgilere göre; 924 metrekare arsanın üzerine kurulan yeni PTT binası, 6700 metrekare kapalı alana sahip. 6700 metrekarenin 700 metrekaresi lojistik depo olarak kullanılacak alanın 6000 metrekaresi posta işleme merkezi olarak hizmet verecek.
PTT; posta ve kargo bölümünü yeni binaya taşıyacak ancak bankacılık işlemleri merkez şubede hizmet vermeye devam edecek.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com